Kolejka 5 poniedziałek, 13 maj 2024 godz. 19:45

Po spotkaniu w 3 lidze pomiędzy El Barrio FC a Inferno Team spodziewaliśmy się dobrego, intensywnego meczu, jednak rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Od pierwszych minut to Inferno Team narzuciło swoje tempo gry, zaskakując El Barrio FC i nie pozwalając im złapać rytmu. Goście szybko zaczęli kontrolować spotkanie, co zaowocowało dominacją na boisku. Już w 6. minucie worek z bramkami rozwiązał Konrad Mamiński, otwierając wynik dla Inferno Team. Od tego momentu przewaga gości tylko rosła, a El Barrio FC, mimo starań i gry z charakterem do ostatniego gwizdka, nie było w stanie nawiązać walki. Spotkanie okazało się zdecydowanym pokazem umiejętności trzech kluczowych zawodników Inferno Team: Konrada Mamińskiego, Szczepana Knapa oraz Stanisława Tymińskiego. Każdy z nich odegrał istotną rolę, równomiernie pracując na imponujący wynik drużyny. Chociaż gospodarze walczyli do końca, nie mogli zatrzymać rozpędzonej maszyny Inferno. Końcowy wynik 3:13 mówi sam za siebie. To był popis nie tylko indywidualnych umiejętności, ale także zespołowej gry Inferno Team. Wśród wyróżniających się zawodników, szczególnie na uwagę zasłużył Stanisław Tymiński, który pięcioma trafieniami wyprzedził o dwie bramki swoich kolegów z drużyny, tym samym zgarniając tytuł zawodnika meczu.